8. ročník - Vianočný Roľničkový beh na Havran
Memoriál A. Štefečku

nedeľa 19.12.2021

zoznam prihlásených pretekárov na Roľníčkový beh na Havran

VSmenopriezviskoročníkklubpreteky
1816AntonJurčo1974Dolné OtrokovceBeh
1823AdamkovicMarian1964Banovski behuniBeh
1824RobertKollár1999Praf UKBeh
1825PavolVido1973SokolovceBeh
1826ErikBednárik1976ŠaľaBeh
1827RadoslavKopčan1987Banovce nad BebravouBeh
1828Peter Macek 1976Púchov Beh
1829TomášPrívozník1991TJ RakoviceBeh
1830IvanHarceg1978PartizanskeBeh
1835PeterKalafut1975Sp.Nova VesBeh
1836JanaPaulovičová1978Team Running SnailsBeh
1837AndrejMalacký1976Team Running SnailsBeh
1838PeterHeriban1986Team Running SnailsBeh
1839JozefŠiška1975PiešťanyBeh
1840MichalBerec1976Vinohrady nad váhom Beh
1841NataliaBojnanska1983NitraBeh
1842JakubKubík1996BeláBeh
1843KatarínaVasekova1990Sneci v behuNordic Walking
1844MarcelaKašjaková1982Cabaj-CaporBeh
1845MilanHujka1989LančárBeh
1846HenrichNemec1973LudaniceBeh
1847PeterSlážik1975Topoľčianska bežecká ligaBeh
1848MichaelaKarabčíková1991MaduniceBeh
1849HelenaKarabčíková 1970MaduniceBeh
1850SimonaMikulová1988Eleven Run TeamBeh
1851PeterSobek1978BK Lysá pod MakytouBeh
1852JozefMeloš1997PolomkaBeh
1853RUDOLFVARGA1975LADICENordic Walking
1854HenrichPršek1971AK BojničkyBeh
1855Štefan Hupko1972AK BojničkyBeh
1856MartinaKozárová 1982ČáporBeh
1857LuciaŠupkova1989DubovanyBeh
1858MarekMikiš1997Bernohy.skBeh
1859MarekMikuš1997Bernohy.skBeh
1860DenisaBobáková1987HCBeh
1861LiviaKlostermannova1974HCBeh
1862KatarinaGlatzova1994AO Slávia UK BratislavaBeh
1863MárioOndrášik1988Zemákožrút Beh
1864MarekŠvantner1979Devínske SnežienkyBeh
1865StanislavVlčák1972CK Dynamax NitraBeh
1866LadislavGregus1978PROEfektBeh
1867DagmarVargová1981AK BojničkyBeh
1868FilipBenďák1991ffd.skBeh
1869PatrikPastorek1987LancarBeh
1870JurajVarga1976malinovoBeh
1871František Martinček 1981Topoľčany Beh
1872Vojtech Bošternák1978TBK Tora TopoľčanyBeh
1873BohumilaČankyová1979Barbell Gym TopoľčanyBeh
1874ErvinSzűcs1963Via Sancti MartiniBeh
1875KatarínaHalandová1982Nové ZámkyNordic Walking
1876MartinUhrin1978Nové ZámkyNordic Walking
1877TiborNešťak1975Lieskovskí bežciBeh
1878JanaDuračková1998PIešťanyBeh
1879MilanKazik1985Triatlon Team TrnavaBeh
1880MartinPavlovic 1983Horna Streda Beh
1881StanislavŠtaffen1962MO Gold BankaBeh
1882Tomáš Zemko 1986PiešťanyBeh
1883MartinHudec1994TrnavaBeh