Prezentácia:
31.7. na mieste štartu Bratislava - Kamzík 17:00-20:00
1.8. na mieste štartu Bratislava - Kamzík 7:30-9:00
Štart KSK15:
1.8.2021 o 9:20, Bratislava - Kamzík

Cieľ: 
spoločný cieľ pre všetky trate je na Kamzíku (410 m. n. m.)

Predpoklad dobehu víťazov KSK15 do cieľa:
prvý muž o 10:15, prvá žena o 10:25

Kategórie KSK15

Pre zaradenie do vekovej kategórie je rozhodujúci vek dosiahnutý v tomto roku bez ohľadu na deň a mesiac narodenia.
  • M
  • M40
  • M50
  • M60
  • Z
  • Z35
  • Z50
Súťaž klubov a firemných tímov:
Ste najsamlepší suprový klub na Slovensku? Na KSK15 trati je vypísaná Súťaž klubov a firemných tímov. Súťaže sa zúčastnia členovia toho istého klubu resp. firmy (kolegovia z práce) bez rozdielu pohlavia, ktorí pretekajú na rovnakej dĺžke trate. Minimálny počet členov v tíme je 3. Maximálny počet nie je stanovený. Súťaž je vyhodnotená na základe priemerného času všetkých členov v tíme. Ak máte záujem o Súťaž klubov a firemných tímov, stačí ak aspoň jeden člen klubu / tímu napíše odkaz do prihlášky. Ostatných členov zaradíme automaticky. Podmienkou je, aby každý člen tímu uviedol v prihláške názov svojho klubu / tímu rovnako. Nepoužívajte skratky ale presný celý názov klubu / tímu.
Najrýchlejší tím čaká špeciálna odmena!

Štartovné KSK15

16 €

pri platbe do 31.5.2021

20 €

pri platbe do 30.6.2021

24 €

pri platbe do 28.7.2021

32 €

pri platbe 29-31.7.2021
Presun štartovného čísla na inú osobu a zmeny v prihláške:
Zaplatené štartovné sa nevracia. Štartovné číslo je možné presunúť na inú osobu za manipulačný poplatok 4€. Presúvať štartovné na ďalší rok nie je možné.
Drobné zmeny v prihláške ako napr. oprava klubu, sa vykonávajú zadarmo.
V prípade, ak chcete prepísať vaše štartové číslo na iného účastníka, alebo urobiť drobnú zmenu v prihláške, môžete tak urobiť na stránke vysledkovyservis.sk. V hlavnom menu vyberte položku „Zmena prihlášky“ a uveďte všetky údaje o novom účastníkovi. Zmenu však musí urobiť osoba, ktorá bola pôvodne prihlásená. 

Podpora mládeže: 
Zvýhodnené štartovné v podobe 80% zľavy pre mladé športové nádeje (ročník narodenia 2001 a mladší). V prihláške zadaj zľavový kupón "BK21PDML80".
Zľavnené štartovné pre poistencov zdravotnej poisťovne Dôvera:
V rámci partnerstva poskytujeme poistencom zdravotnej poisťovne Dôvera individuálne zľavu vo výške 4€. 
Uplatnenie zľavy je formou označenia zdravotnej poisťovne Dôvera v registračnom formulári a vyplnením identifikačného čísla poistenca - údaj, ktorý nájdete na svojom preukaze poistenca v ľavom dolnom rohu ako IČP.
Úhrada štartovného:
Štartovné môžete uhradiť viacerými spôsobmi. Všetky vám budú ponúknuté po vyplnení prihlášky. Odporúčame zvoliť úhradu platobnou kartou. Je rýchla, bezpečná, výhodná pri platbe zo zahraničia a vaše meno sa objaví v zozname prihlásených okamžite.
Ak nevyužijete možnosť platby kartou, príde Vám email s inštrukciami k ostatným druhom platieb (ak email nenájdete, skontrolujte priečinok SPAM a REKLAMA).
Neuhrádzajte prosím štartovné poštovou poukážkou.

Povrch trate:
Lesný terén.
Presnú trať KSK15 vo formáte GPX pre navigácie a hodinky si môžete stiahnuť kliknutím na ikonu vpravo.

GPX

Doprava: 
Doprava na štart na Kamzík je zabezpečená autobusovou linkou č. 144 z konečnej zastávky trolejbusu č. 203 (zastávaka sa volá Koliba). Linka bude v deň pretekov premávať špeciálne pre Salomon Baba-Kamzík v 15-minútových intervaloch od 6:00. 

Batožina:
Batožinu si môžete odložiť do úschovne na Kamzíku, ktorá bude označená ako "ÚSCHOVŇA". Batožinu si označte Tyvek páskami so svojím štartovým číslom. Pásku dostanete v úschovni. Ak si batožinu uložíte do úschovne, štartové číslo Vám poslúži na jej vyzdvihnutie.

Ceny:
trofeje a vecné ceny od sponzorov.

predošlých ročníkov

Víťazi

2020    01:45:07    Miroslav Tvrdoň (1988) - virtuálne preteky

2020    01:34:45    Vanessa Švárová (1995) - virtuálne preteky

Salomon logo
aj na Facebooku

Sledujte nás

facebook logo

Nenašli ste informácie ktoré ste hľadali?