Dobrovoľníctvo

Dobrovoľníci sú dôležitou súčasťou každého nášho podujatia. Ich nezištná pomoc nám pomáha pripraviť naše podujatia tak, aby sa na nich všetci cítili vítaní. Dobrovoľníci otvárajú srdce cudzím ľudom a stávajú sa súčasťou niečoho krásneho. Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom, ktorí nám pomáhali a pomáhajú.
Dobrovoľníctvo na našich podujatiach je o získavaní skúseností.
To čo sa v rámci práce na takýchto projektoch naučíš, v zamestnaní, alebo v bežnom živote akoby si našiel. Rýchlo krájať banány, alebo manažovať malý tím ľudí? Všetko je to iba o čase ktorý tomu venuješ.
Dobrovoľníctvo na našich podujatiach je o vracaní späť.
Si bežec, ale nemôžeš kvôli zraneniu pretekať? Dávaš si pauzu kvôli dôležitým pretekom budúci víkend? Dostal si minule na preteku vodu so srdečným úsmevom? Príď podporiť svojich priateľov bežcov ako dobrovoľník. Sám vieš ako poteší milý úsmev keď máš toho už celkom dosť.
Dobrovoľníctvo na našich podujatiach spája.
Ako dobrovoľník sa na podujatiach ŠKpR stretneš s novými ľudmi. Získaš užitočné spoločenské zručnosti a spolu s nimi kopec nových priateľov. Skutočných priateľov, nie virtuálnych.
Dobrovoľníctvo na našich podujatiach je zábava.
Pomáhanie iným ti spôsobí veľmi príjemné pocity. Pocit vnútorného uspokojenia, šťastie, pocit spolupatričnosti, sebaistota - to sú iba niektoré z benefitov ktoré dobrovoľníctvo so sebou prináša. No a samozrejme Radosť.

My o tom niečo vieme, sme ŠK pre Radosť. Príď sa o tom presvedčiť na niektoré z našich podujatí. Vyplň formulár a vitaj v tíme.

Dobrovoľníctvo Atrios Dračí kros

Event Properties

Event Date 17.10.2021 10:00
Registered 12
Cut off date 17.10.2021
We are no longer accepting registration for this event