Beh "CEZ HORNOOREŠANSKÉ VŔŠKY" - zoznam prihlásených

menopriezviskoročníkklubpreteky
JozefDorozlo1973Pezinok10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
igorjakubócy1974Pezinok10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
IvanTóth1961PROefekt10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
ŠtefanDrotován1988Three Rabbits Rača10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PatrikKuruc1979Krakovany RUN10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PeterKuruc2009Krakovany RUN10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
Dušan Junas2001ŠK Blava Jaslovské Bohunice1 370m - chlapci a dievčatá 14-15 rokov, dorastenci, dorastenky
AdamZaoral1980Velke zelene jablcko, chutne ale cervave10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
GabrielaKarelova1968Adidas Runners Bratislava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
ZuzanaValentovičová1976Stupava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
RastislavValentovič1976LASOSPORT10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MartinPolakovic1988Slovakodata, a. s. 10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MichaelaLišková2006Modra1 005m - chlapci a dievčatá 12-13 rokov
AlenaVotava1965Solarium Pezinok10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
KarelVotava1965Autoplyn Pezinok10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PeterKapusta1989Bratislava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
ValériaBankóová1993Bratislava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
RenataŠkodova1979Bernohy10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
ĽubošObuch1971Šenkvice10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PavolKrajčirovič1964Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
IvanChovan1971Horné Orešany10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
GabrielaJaníková1966AC Malacky10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
KatarínaSorádová1983Trail Runners Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MáriaBohunická2003Zš Michala Tareka Abrahám1 370m - chlapci a dievčatá 14-15 rokov, dorastenci, dorastenky
SimonaPíšová2009Modra335m - chlapci a dievčatá 7-9 rokov
JozefKlátik1979Horné Orešany10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
TryskáčZlynča1961AŠK AK Slávia Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MilanHudeček1962Run For Fun/Marianka10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PeterVazovan1964ZajoBojo10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PeterGaštan1983Pezinok10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
TomášSanitra1981Pezinok10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
VladimíraHříbalová1988Suchá nad Parnou10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
IvanPavelka1967Bojničky10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
JánBohunický1964Dolná Krupá10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PetraPalkovicova1981Trail Runners Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PeterHojko1970HT Solution10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
JurajFarkaš1979Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
ZaraFarkašová2011Trnava335m - chlapci a dievčatá 7-9 rokov
ZoeFarkašová2013Trnava100m - prípravka deti 1 - 6 rokov
DenisaKušnierová1977Trail Runners Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MartinCader1994Sucha nad Parnou10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PatrikIvanič2015STAMARO/Trnava100m - prípravka deti 1 - 6 rokov
MiroslavSlama197612 z Ivanky10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MilanOrszágh195612 z Ivanky10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PeterVarga1975Petrzalka10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
Lubos HakunaMatata Školek 1971Horné Orešany 10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MartinGajanec1982Suchá nad Parnou10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MartinaLišková2001Modra1 370m - chlapci a dievčatá 14-15 rokov, dorastenci, dorastenky
RomanaKukuľová1973Bratislava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
Helena Kukuľová2001Bratislava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
RobertHarton1965Run For Fun10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PeterWlachovský1999Alpin Club Lokomotíva Bratislava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
ErvínPáleník1962ActivstarTrenčín10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
JozefHrúz1976BERNOHY.sk10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MichalPuškár1986BERNOHY.sk10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MartinLištjak1981BERNOHY.sk10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PeterČerniansky2003AŠK AK Slávia Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PeterBartek1973UltraFans/Bratislava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PAVOLBUČÁNY1972ZELENEČ 10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
TomášMichalec1989AŠK Fenix Bratislava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
LenkaPetreková2015Trnava100m - prípravka deti 1 - 6 rokov
EmaNižnanová2007Trnava670m - chlapci a dievčatá 10-11 rokov
JánPetrek1976Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PeterDobsovic1974OŠK Zavar10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
DagmarVargová1981AK Bojničky10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
LukášČerný2008AK Bojničky670m - chlapci a dievčatá 10-11 rokov
RastislavDemko1974Turzovka10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
NikolkaBaďová1986Mrkopalj10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
AnnaMathiasová1974Piešťany10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MichaelaPíšová2007Modra670m - chlapci a dievčatá 10-11 rokov
StanislavSkačan1948Bežci Šaľa10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MartinBaláž1979Triatlon Team Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MilanHaba1970AC Malacky10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
JánPiroščák1962Kamzík 1000+10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MarekBoháček1985Horné Orešany10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
VladoPisár1974S.T.O.P.A.10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
FerdinandHusár1944Trenčín10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
RastislavVrtoch1987BOGE Run Team10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
Zuzana Pospíšilová1980BOGE Run Team10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MáriaŠtibraná1993BOGE Run Team10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
AndrejPácal1976S.T.O.P.A.10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
ĽubomírMalček1971Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MarekMalček2002Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
LadislavAgh1953Bratislava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
NinaKořínková1984Bratislava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
ŠtefanDemovič1964KOBRA10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
RastislavDobšovič1972KRB Dolné Orešany10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MartinVaško1994AK Bojničky 10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
JozefPecina1979Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
ViktorMečiar1980TITANI Povazska Bystrica10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
Lukáš Kubaliak1999Lom nad Rimavicou 10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
BranislavMarko1985Dubovany10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
JanMoravec1967tj spartak Myjava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
Dušan Junas2001Šk Blava Jaslovské Bohunice1 370m - chlapci a dievčatá 14-15 rokov, dorastenci, dorastenky
MichalHorváth1987Ošk Zavar10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
HelenaCapicikova1984Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
IvanKrajčovič1989Veľké Kostoľany10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
JozefMagdolen1982Dolné Orešany10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
SebastianMarik2014AK Sereď100m - prípravka deti 1 - 6 rokov
NatáliaMariková2005AK Sereď1 005m - chlapci a dievčatá 12-13 rokov
MariánBuček1976Zeleneč10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MilanJakabovič1973Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
KarolGubáni1982Opoj10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
KristiánGubáni2012Opoj100m - prípravka deti 1 - 6 rokov
KatarinaHulmanova1958HulmanKlan10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MatejLackovič1983EJN Bučany10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
Emka Lackovičová2013EJN Bučany100m - prípravka deti 1 - 6 rokov
JakubkoLackovič2012EJN Bučany100m - prípravka deti 1 - 6 rokov
VladimírŠtefuca1963Bratislava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
eduardpiestansky1978spacince10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
AndrejOrlický1977Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
RichardSedlák2007Triatlon Team Trnava670m - chlapci a dievčatá 10-11 rokov
DanielMedvecky1975BK Viktoria Horne Oresany10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PATRIKHALMO1976ZELENEC10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
OľgaKosibová1969Dolné Orešany10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
JaroslavSopuch1946Bratislava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
JánDemeter1943Bežci V. Krtíš10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
JánKušš1950Žochár Topoľčany10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MichalVrždiak1979bernohy/brestovany10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
BenjaminVarga2009Petrzalka335m - chlapci a dievčatá 7-9 rokov
MatúšRebro1990Madunice10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PeterHorváth1970Horné Orešany10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PavolVaračka1988JAVYS10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
JankoDanečko2005RestartniSA.sk1 005m - chlapci a dievčatá 12-13 rokov
Taras Ivaňuta1993RestartniSA.sk10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MariaDanečková1987RestartniSA.sk10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
IvanDanečko1968RestartniSA.sk10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
VincentBašista1942OU Demjata10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
RobertKelemen1979Slovenske elektrarne10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MartinDorozlo1978ZSE RUN10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MarcelJavorek1974Zeleneč10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
JaroslavOčkovsky1960OFK Bučany10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PeterPortášik1963AŠK Grafobal Skalica10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
Jozef Simo1972Pezinok10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MatusSimo2001Sokol Pezinok10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
SlávkaSlobodníková2013Horné Orešany100m - prípravka deti 1 - 6 rokov
Zuzana Mihalikova2013Bratislava100m - prípravka deti 1 - 6 rokov
OndrejJuran1990Modra10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
LadislavGajdošeg1979Piešťany10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
JurajDrotován1993Suunto10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MartinRužek1974Bratislava - Karlova Ves10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
EduardBaumgartner1957Radošovce (okr. Skalica)10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MarcelMacháč1988Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MarcelMacháč1988BERNOHY.sk10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MiroslavŠipeki1984Slovenské elektrárne10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PaulínaBučányová2007Trnava670m - chlapci a dievčatá 10-11 rokov
MonikaUjlakyova1974Zeleneč, okr. Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MonikaUjlakyova1974Zelenec10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
JúliusŠándor1964Bratislava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MartinŠtefuca2005Dlhé diely1 005m - chlapci a dievčatá 12-13 rokov
PETERSTOLARIK1947MšK VRBOVE10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
AlenaMatulová1991Gyria Cross Gym10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MichalŠčepko1982GyriaCrossGym10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
VojtechPlanka1955BK VP Malacky10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
TiborSanta1971JAVYS10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
ZuzanaKoprdová1964Rýchla rota10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
ĽubomírRehuš1985AŠK Grafobal Skalica10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MiroslavNovota1974Vrbove10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PatrikPortášik1983AŠK Grafobal Skalica10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MarianChribik1956Senec10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PeterLukačovič1958Slimák Ulička Zeleneč10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
VitTomašovič1973BERNOHY.sk10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MarekBaluška1968ENDESK, ŠAĽA10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
ĽubomírKovačócy1962Cífer10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PeterKukura1970OSK Zavar10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
Miroslav & BAKYMiškovič1971Bežci ŠAĽA10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
FrantišekHaršány1966Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
Štefan Pašek ml.1992Horné Orešany 10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
ZuzanaLitvinová1993Dubová10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
JakubChalabala1990Modra10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
MartinHalasz1990RunningPro10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
AmbrózPavlík1951Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
IvetaSedgwick1982Lošonec10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
KatarinaCapicikova1986Trail Runners Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
TomášPrívozník1991TJ Rakovice10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
RozaliaHagerova1978Pezinok10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
RoboHager1976Pezinok10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
PeterRadzo1974Trail Runners Trnava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
Dana Janečková1973AC Nové Zámky10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
Lucia Janečková1995BMSC Bratislava10 300m - muži, ženy, juniori a juniorky
NatáliaJežíková 2005Pezinok1 370m - chlapci a dievčatá 14-15 rokov, dorastenci, dorastenky