KBK52
BK26
KSK15
KDK7.5
KIDS

BK26 je súčasťou GOLDEN TRAIL NATIONAL SERIES CZE/SVK/POL. Národnej série troch krajín: Českej Republiky, Slovenska a Poľska. Tá vznikla s cieľom priniesť všetkým účastníkom jedinečný športový zážitok a priviesť k horskému behu nových bežeckých nadšencov. Séria si tiež dáva za cieľ maximálne podporovať a rešpektovať hodnoty, ako rovnosť, úprimnosť a transparentnosť.

Cieľom národných sérií je dať príležitosť a možnosť vyniknúť všetkým miestnym bežcom a dať im šancu vybojovať si účasť v pretekoch svetovej série a tam si zmerať svoje kvality so svetovou bežeckou špičkou.

Preteky zaradené do GTNS CZE/SVK/POL:
23.4. Salomon Jestěd Skyrace CZE
28.5. Salomon Valašský Hrb CZE
18-19.6. Salomon Dragon trails SVK
15.7. Golden Mountains Trail POL
23.7. Tatra Skymarathon POL
a finálový závod: 20.8. Salomon Jesenický maraton CZE

O čo sa bojuje:
Prví traja muži a ženy z každých pretekov budú pozvaní na národné finále - Salomon Jesenický maraton. Prví traja muži a ženy z týchto finálových pretekov budú zastupovať CZE/SVK a POL na svetovej úrovni. Obdržia pozvanie na GTNS Grand Final - 5-dňové etapové preteky - 26-30.10.2022 Madeira Ocean Trails (Portugalsko). To znamená, že budú mať pokryté všetky náklady na účasť na pretekoch vrátane štartovného, dopravy a ubytovania.

Pre termínovku všetkých pretekov GOLDEN TRAIL NATIONAL SERIES 2022, kompletné pravidlá a výsledky GTNS kliknite na logo vpravo.
logo GTNS

A ešte video ochutnávka na finále Golden Trail World Series.

Salomon logo
aj na Facebooku

Sledujte nás

facebook logo

Nenašli ste informácie ktoré ste hľadali?